invest_in_armenia

Arménská vláda spustila stránky Invest in Armenia

Arménské ministerstvo ekonomického rozvoje a investic spustilo pro všechny zájemce o investiční a obchodní spolupráci portál  Invest in Armenia s kompletním přehledem investičních příležitostí Arménie. Webové stránky jsou přístupné na adrese www.investmentprojects.am. Arménie je od r. 2015 členem Euroasijské hospodářské unie, což podnikatelům a firmám otevírá přístup k jednotnému trhu více než 180 milionů spotřebitelů.

Podle The Heritage Foundation zaujímá Arménie 33. místo ze 186 v žebříčku zemí podle indexu ekonomické svobody. Kompletní pořadí je k dispozici zde. Z pohledu světové banky  (The World Bank) v rámci žebříčku Doing Business 2017, který zkoumá 11 oblastí života a podnikání, se situace v Arménii zlepšuje a Arménie si oproti předchozímu ročníku polepšila o 5 příček a aktuálně zaujímá 38. místo ze 190 analyzovaných zemí. Profil Arménie na stránkách Doing Business si můžete prohlédnout zde.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4364/casok.eu/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405