home_eng-1024x321

Pozvánka na ARMENIA EXPO 2017

Ve dnech 8.-10. září 2017 se v jerevanském výstavním areálu Yerevan Expo uskuteční 17. ročník mezinárodního multioborového veletrhu ARMENIA EXPO 2017. Veletrh je organizován Asociací výrobců a podnikatelů (Union of Manufacturers & Businessmen (Employers) of Armenia) ve spolupráci s LOGOS EXPO Center. Předpokládá se účast vystavovatelů z více než 15 zemí. Jako tradičně budou i v letošním ročníku zastoupeny obory jako potravinářství, stavebnictví, průmysl a informační technologie, logistika, polygrafie, nábytek, relax a cestovní ruch.

Česko-arménsko slovenská obchodní komora ve spolupráci s Czech Republic Product již v loňském roce úspěšně prezentovala nabídky téměř 20 českých firem. O našem úspěchu čtěte zde.

Vedení Česko-arménsko-slovenské obchodní komory ve spolupráci s Czech Republic Product proto i letos připravuje veletržní stánek pro prezentaci českých firem. Máte-li zájem se veletrhu aktivně zúčastnit, kontaktujte výkonnou ředitelku komory pro ČR Mgr. Ivanu Tilkeridu e-mailem na casok@post.cz nebo telefonicky na čísle +420 732 150 795, která Vám poskytne bližší informace.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4364/casok.eu/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405