invest_more

Účast na konferenci Invest MORE

Dne 6. června 2017 se v ostravském Clarion Congress Hotelu uskutečnil třetí ročník konference Invest MORE – Nová energie pro Moravskoslezský kraj. Akci organizoval Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Agenturou pro regionální rozvoj a cílem konference bylo představení aktivit, které Moravskoslezský kraj společně s městem Ostrava a dalšími partnery chystá pro podporu firem v kraji i nových investorů.

Konference se jménem Česko-arménsko-slovenské obchodní komory zúčastnila výkonná ředitelka pro ČR Mgr. Ivana Tilkeridu. Součástí konference byla také předjednaná B2B setkání. Ivana Tilkeridu se během jednání setkala s Ing. Miriam Šůstkovou, projektovou manažerkou odboru regionálního rozvoje a cestovního ruchu Moravskoslezského kraje. Předmětem jednání byla na straně jedné otázka partnerských krajů Moravskoslezského kraje s některými regiony v Arménii, na straně druhé představení partnerského projektu Czech Republic Product.

Aktivity komory a možnosti prezentace investičních příležitostí zahraničním investorům byly představeny také řediteli Asociace developerů Tomáši Kadeřábkovi, manažerovi developerské skupiny Asental Group Janu Šrámkovi a v neposlední řadě také park manažerce jednoho z největších průmyslových developerů ve střední Evropě CTPark Ostrava Petře Pivovarové.

Více informací o průběhu konference včetně fotogalerie najdete na stránkách Moravskoslezského kraje: http://www.msk.cz/cz/podnikani/tradicni-konference-invest-more-predstavila-energii-pro-moravskoslezsky-kraj-93624/


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4364/casok.eu/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405